Sitio Eco Friends - Perfeita Para Casal E Familia!
De 49 m² Sitio Eco Friends - Perfeita Para Casal E Familia! São Bento do Sapucaí villa, die plaats biedt aan maximaal 5 gasten, ligt op 7 km van beroemde culturele bezienswaardigheden zoals House of Culture Miguel Reale. Gasten kunnen genieten van wandelen in het chalet, gelegen op 15 minuten rjden weg van Cruzeiro Viewpoint.
De Capelinha de Mosaico is 8 km verwijderd van de 2-slaapkamer villa gesitueerd.
De 1-badkamer accommodatie biedt uitzicht over de tuin aan. Tot de badkamerfaciliteiten van Sitio Eco Friends - Perfeita Para Casal E Familia! villa behoren ook een apart toilet en een douche. Er zijn badlakens voor het comfort van de gasten.
Een complete keuken, samen met een eetgedeelte, zijn beschikbaar om te dineren. De keuken heeft ook een waterkoker, een koelkast en keukengerei.
- Locale bezienswaardigheiden
- Cachoeira do Toboga244 km
- Cachoeira do Pocao804 km
- Luchthavens
- Luchthaven São José dos Campos105 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Open haard
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Zonneterras
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Wandelen
- Paardrijden
- Fietsen
Diensten
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Terras
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Sitio Eco Friends - Perfeita Para Casal E Familia! villa?
Gasten van Sitio Eco Friends - Perfeita Para Casal E Familia! villa kunnen hun auto parkeren op gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Hoe ver is São José dos Campos van Sitio Eco Friends - Perfeita Para Casal E Familia! villa?
Er is een 105 km afstand tussen São José dos Campos en Sitio Eco Friends - Perfeita Para Casal E Familia! villa. - ❓
Hoeveel kost het om Sitio Eco Friends - Perfeita Para Casal E Familia! villa te boeken?
De gemiddelde prijs in Sitio Eco Friends - Perfeita Para Casal E Familia! villa is $107. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Sitio Eco Friends - Perfeita Para Casal E Familia! villa?
Sitio Eco Friends - Perfeita Para Casal E Familia! villa beschikt over een ingerichte keuken met een waterkoker, een koelkast en een broodrooster. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Sitio Eco Friends - Perfeita Para Casal E Familia! villa?
Gasten die in Sitio Eco Friends - Perfeita Para Casal E Familia! villa verblijven, kunnen gemakkelijk Igreja de São Benedito en de Capelinha de Mosaico bereiken, die respectievelijk op 6 km afstand van de accommodatie en op 7 km afstand liggen.